MM adapterit

Monimuotoadapterit ovat ulkopuolelta vain värinsä puolesta yksimuotoadaptereista eroavia. Värikoodaus on tehty sitä varten, että kytkettäessä voi väristä päätellä adapterin toisella puolella olevan kuidun tyypin. OM1-kuidulle väri on beige, OM3-kuidulle väri on aqua ja OM4-kuidulle väri on magentta.

Katso yhteystietomme tästä

Monimuotoadapterit

OM1 (GK) -adapterit

SC/SC

SC/SC simplex, OM1, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7262372

  • SC/SC monimuoto (OM1) -simplex-adapteri, SC-UPC-liittimille

  • väri beige

SC/SC duplex, OM1, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7262373

  • SC/SC monimuoto (OM1) -duplex-adapteri, SC-UPC-liittimille

  • väri beige

LC/LC

LC/LC duplex, OM1, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7262374

  • LC/LC monimuoto (OM1) -duplex-adapteri, LC-UPC-liittimille

  • väri beige

LC/LC quadruplex, OM1, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7268990

  • LC/LC monimuoto (OM1) -quattro-adapteri, LC-UPC-liittimille

  • väri beige

Kysy lisää

OM3-adapterit

SC/SC

SC/SC simplex, OM3, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7269008

  • SC/SC monimuoto (OM3) -simplex-adapteri, SC-UPC-liittimille

  • väri aqua

SC/SC duplex, OM3, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7269009

  • SC/SC monimuoto (OM3) -duplex-adapteri, SC-UPC-liittimille

  • väri aqua

LC/LC

LC/LC duplex, OM3, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7269006

  • LC/LC monimuoto (OM3) -duplex-adapteri, LC-UPC-liittimille

  • väri aqua

LC/LC quadruplex, OM3, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7269007

  • LC/LC monimuoto (OM3) -quattro-adapteri, LC-UPC-liittimille

  • väri aqua

Tutustu koko tuotevalikoimaamme

OM4-adapterit

SC/SC

SC/SC simplex, OM4, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7269002

  • SC/SC monimuoto (OM4) -simplex-adapteri, SC-UPC-liittimille

  • väri magenta

SC/SC duplex, OM4, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7269003

  • SC/SC monimuoto (OM4) -duplex-adapteri, SC-UPC-liittimille

  • väri magenta

LC/LC

LC/LC duplex, OM4, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7269000

  • LC/LC monimuoto (OM4) -duplex-adapteri, LC-UPC-liittimille

  • väri magenta

LC/LC quadruplex, OM4, Adapteri, Naficon Liitin Oy

  • 7269001

  • LC/LC monimuoto (OM4) -quattro-adapteri, LC-UPC-liittimille

  • väri magenta

Kysy lisätietoja
Tarjouspyyntö
Yhteydenottopyyntö
Palaute
Muu

*Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.